« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldızlar EURO 2000’i bekliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da iç transfer start aldı. Bülent ve Suat dün Florya'da boş mukaveleye imza atarken, Hakan Şükür ile Ümit, EURO 2000'den sonra masaya oturacaklarını söyledi.

Ligde son 4 yılına damgasını vuran ve UEFA Kupası'nı kazanan G.Saray'da, iç transfer görüşmelerinin ilk gününde kaptan Bülent ile Suat, boş mukavelelere imza atarak, kulüplerinde kaldılar. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Başkan Faruk Süren ve Asbaşkan Ali Dürüst'ün hazır bulunduğu törende sözleşme yenileyen Bülent ve Suat, mutlu olduklarını söylediler.

Cimbom'da bu gelişme olurken, bugün yönetimle görüşmesi beklenen Hakan Şükür'ün EURO 2000'den sonra masa oturmak istediğini yöneticilere söyleyeceği öğrenildi. Dün Florya'ya gelen ve yöneticilerle görüşen Ümit'in de aynı görüşte olduğu bildirildi. Her iki futbolcunun bu büyük pazar öncesi kendilerini bağlayıcı bir imza atmak istemedikleri belirtildi.

Bu arada G.Saray Kulübü ile 1 yıllık anlaşması olan Arif, Real Sociedad ile anlaştığını ve bu konuda yönetim ile teknik direktör Fatih Terim'den kolaylık istediğini söyledi. Genç yıldız, Tayfun'la aynı takımda oynamaktan mutluluk duyacağını da belirtti. Öte yandan Kerem, Burak ve Mehmet Bölükbaşı dün Florya’da iki yıllık sözleşmeye imza attılar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz