SİVAS HABERLERİ

Yıldızeli’nde Kaymakam’a Pınar’a Destekler Sürüyor

IHA
12.10.2015 - 12:46Son Güncelleme :

SİVAS'IN YILDIZELİ İLÇESİNDE 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ PROGRAMINDA YAŞANAN SERBEST KIYAFET TARTIŞMASIYLA BİRLKTE İLÇE KAYMAKAMINA YÖNELİK AÇIKLAMANIN ARDINDAN İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ VE MUHTARLAR BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPTI.

IHA

Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü programında yaşanan serbest kıyafet tartışmasıyla birlikte ilçe kaymakamına yönelik yapılan açıklamanın ardından İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarları bir basın açıklaması yaptı.
Yıldızeli Hükumet Konağı önünde toplanan muhtarlar ve il genel meclisi üyeleri ortak bir basın açıklaması yaparak Kaymakam Pınar’ın yanında olduklarını belirtti. İl Genel Meclisi Üyesi Nazif Arar yapmış olduğu açıklamada, “Ülkemizde son günlerde yaşanan sıkıntılı süreçte, en çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz dönemde bazı şahısların ilçemiz kaymakamına yönelik, gerek sosyal medyada gerekse farklı platformlarda, son derece yakışıksız ve çirkin ifadelerle bir çeşit iftira, tahrik, şantaj ve karalama kampanyası başlatarak bunun bir linç girişimine dönüştürdüklerini kaygıyla takip etmekteyiz. Sayın Kaymakamımız, göreve geldiği günden bu yana önceki kaymakamımız gibi gecesini gündüzüne katarak her alanda fedakarca ve gayretli çalışmaları ile insan üstü bir çaba sarf ederek hükümetimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Her şeyden de öte halkla iç içe, birlik ve beraberliğimizi devamlı diri tutarak adeta bir huzur iklimi oluşturmuştur. 130 muhtar ve Yıldızeli olarak kaymakamımıza yönelik yürütülen bu çirkin kampanyaya dur diyoruz. Elinizi Yıldızeli’nden çekin. Kaymakamımızın şahsına atfedilen ifadeleri hiç kimseye yakıştırmıyor ve kınıyoruz. Buradan tüm kamuoyuna açıklıyoruz ki Kaymakamımızın kale gibi arkasındayız. 130 muhtar, il genel meclisi üyeleri ve Yıldızeli adına kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi.
Yapılan açıklamanın ardından muhtarlar alkışlayarak Kaymakam Pınar’ın arkasında olduklarını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Yıldızeli’nde Kaymakam’a Pınar’a Destekler Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 12 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıldızeli’nde Kaymakam’a Pınar’a Destekler Sürüyor haberi güncellenecektir.

SİVAS NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:51
 • Guneş
  07:37
 • Öğle
  12:37
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı