« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldız Milliler'den Belediye Başkanı'na ziyaret

Avrupa Şampiyonu Yıldız Erkek Basketbol Milli Takımı, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu'nu ziyaret etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fransa'yı finalde yenerek 2012 Yıldız Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda birinci olan milliler, başkan Develioğlu'na, Siyavuşpaşa Spor Kompleksi'ni Avrupa Şampiyonası hazırlık kampı sırasında kendilerine tahsis ettiği için teşekkür ziyaretinde bulundu.

(A) Milli Erkek Basketbol Takımı Menajeri Harun Erdenay, Yıldız Milli Takımlar Menajeri Mehmet Döğüşken ve Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş'ın da katıldığı ziyarette, Develioğlu, yaptıkları tesislerde şampiyonların kamp yapmasından gurur duyduklarını belirtti.

Başkan Develioğlu, spora çok yatırım yapan belediye olarak, emeklerinin boşa gitmediğini gördüklerini ve 2012 Genç Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'na katılacak millilerin de yaklaşık iki aydır Siyavuşpaşa Spor Kompleksi'nde hazırlandığını ifade etti.

Avrupa Şampiyonası hazırlık kampına Bahçelievler'de hazırlanmalarının kendilerine uğurlu geldiğine inandıklarını söyleyen Yıldız Milli Takımlar Menajeri Mehmet Döğüşken, Develioğlu'na teşekkür ederek, kendisine milli takım forması hediye etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz