GeriBasketbol Yıldız milliler kamp yapıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yıldız milliler kamp yapıyor

Yıldız milliler kamp yapıyor
refid:15122282 ilişkili resim dosyası

Yıldız Erkekler Basketbol Milli Takımı, 5-15 Ağustos günleri arasında Karadağ'da yapılacak Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'na Çeşme'de kamp yaparak hazırlanıyor.

Milli takım antrenörü Erhan Toker, yaptığı açıklamada, Avrupa şampiyonası için sıkı bir çalışma programı sürdürdüklerini belirtti.
Yoğun lig ve milli maç maratonundan çıkan basketbolcuların Çeşme'de, şampiyonaya hazırlık yanında tatil yapma olanağı da bulduğunu ifade eden Toker, ikinci dönem hazırlıklarını ise Bolu'da yapacaklarını bildirdi.

Toker, şampiyonada ellerindeki kadroyla en iyi dereceyi elde edebilmek için çalıştıklarını dile getirerek, “Şampiyonada başarılı olabilmek için çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Ama bizim öncelikli görevimiz, A Milli Takım'a oyuncu verebilmek. Bunu yaparken de katıldığımız şampiyonada gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz. Avrupa Şampiyonası öncesi katılacağımız üç turnuva daha var. Polonya, İtalya ve İspanya'da dörtlü turnuvalara katılıp oradan da şampiyonanın yapılacağı Karadağ'a geçeceğiz” dedi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle