KAYSERİ HABERLERİ

Yıldız Esnaf Buluşmasına Katıldı

IHA
22.10.2015 - 10:17Son Güncelleme :
IHA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, Kocasinan Belediyesi ile Meyveciler ve Sebzeciler Odası tarafından düzenlenen esnaf buluşmasına katıldı.
Perşembe Pazarı’nda düzenlenen esnaf buluşmasına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Meyveciler ve Sebzeciler Odası Başkanı Zekeriya Kaya ve Pazar esnafı katıldı.
Burada bir konuşma yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Şüphesiz sizin çalışmalarınız ve gayretleriniz bizim için önelidir. Sizin alacağınız hizmetler için alt yapı yaparak desteklemek zorundayız. Sizi memnun etmeyecek bir şeyi zorlamayız. Kapalı semt pazarları ile ilgili yanlış bir proje çıkmışsa bundan geri döneriz. Bizim bölgemizde olan esnaf grubu ile bir araya gelerek ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyorum. Sizin ihtiyaçlarınız ile ilgili oda başkanımızla bir araya gelerek sorunları dinliyorum” dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız da, “Türkiye’de özellikle artık seçimlerden ziyade Türkiye’nin geleceği ile alakalı 1 Kasım seçimlerini tamamlayacağız. Bu mahallenin ayrı bir özelliği var. 1 Kasım’da rahmetli olan muhtarımızın yerine seçilecek olan muhtarlık seçimi var. Seçim beyannamesinde Başbakanımız esnafımıza dönük bir kısım açıklama yaptı. 30 bin TL’ye kadar olan kredinin faizsiz olacağını belirtti. Türkiye’de birliğin ve beraberliğin bozulmasını isteyenler var. Türkiye’de Kürt, Türk’e Türk’te Kürt’e zimmetlidir. Edirne’den Kars’a kadar bunu böyle gördük. Ayrımcılık yapmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz. Bizler bunu canlarımız ile ödüyoruz. Türkiye’nin en büyük kamburu olan PKK’nın da sonunu beraber hazırlayacağız. Türkiye’de özellikle güvenlik güçleri ile alakalı karşılıklı silah bırakacakmış. Hayır, bu böyle olmaz. Tek yanlı silah bırakacaklardır. Çünkü terör örgütü olan PKK’dır. İnşallah 1 Kasım seçimlerini huzur içerisinde yaptığımız bir Türkiye ama bir bu kadar da önemi olan sandıklara gidip oyumuzu kullanmaktır. 2019 seçimine kadar herkes vatandaşlık görevlerini yapmak için sandıklara gidecektir. Birbirimizi uyaralım, teşvik edelim ve sandıklara gidelim” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Yıldız Esnaf Buluşmasına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıldız Esnaf Buluşmasına Katıldı haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Haziran 2018, Çarşamba
 • İmsak
  03:15
 • Guneş
  05:06
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  16:38
 • Akşam
  20:10
 • Yatsı
  21:53
Sayfa Başı