Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldız basketbolcular "Messi" dedi

Amerika Birleşik Devletleri'ni Londra Olimpiyatları'nda temsil edecek olan takımın yıldız oyuncuları Kobe Bryant, Lebron James ve Kevin Durant, tüm zamanların en iyi sporcusunun Messi olduğunu söyledi.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Miami Heat ile bu sezon NBA şampiyonluğu yaşayan Lebron James, “Messi tüm zamanların en iyi oyuncusu. Yaptıklarıyla bunu fazlasıyla ispat etti” ifadelerini kullandı.

Tam bir Barcelona hayranı olan Los Angeles Lakers’ın yıldızı Kobe Bryant, “Messi mi? O en iyisi. Bir keresinde onu antrenman yaparken yakından görme fırsatı buldum. Arjantinliyi izlemek gerçekten büyük bir keyif” şeklinde konuştu.

Amerika’nın önemli isimlerinden Kevin Durant ise "Üç kez Altın Top ödülü alması onun ne kadar başarılı olduğunun en büyük kanıtı. Birçok maçını izlemiş biri olarak Messi’nin dünyanın en inanılmaz sporcusu olduğunu söyleyebilirim” dedi.

Olimpiyatlar için hazırlıklarını sürdüren Amerika Birleşik Devletleri Basketbol Takımı, Salı günü İspanya ile karşı karşıya gelecek. Barcelona’da oynanacak maç öncesi yıldız oyuncular ile Lionel Messi'nin biraraya gelmesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler