« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldız adayı bir Muhammed daha

Beşiktaş alt yapısında yetenekleriyle dikkati çeken ve Barcelona'nın gündemine gelen Muhammed Demirci'den sonra, Alaşehir Belediyespor'dan, Denizlispor'a transfer olan 11 yaşındaki Muhammed Arı da Real Madrid forması giymeyi hayal ediyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Muhammed Arı, Alaşehir'de gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçeliler Derneği Spor Okulu Antrenörü İsa Özüdüz'ün kendisini Denizli'de yapılan seçmelere götürdüğünü ve burada beğenildiğini anlattı.

Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen ve bir dönem Barcelona'nın gündemine gelen adaşı Muhammed Demirci gibi kendisinin de gözünün İspanya'da olduğunu kaydeden Muhammed Arı, “ Ben Real Madrid'e gitmeyi hedefliyorum. Hedefim önce Süper Lig'de oynamak daha sonra da Milli Takım'ın değişmez oyuncusu olmak. Bir gün Real Madrid'e gideceğime inanıyorum” dedi.

Alaşehir Belediye Başkanı Kadir Daş, geçen yıl da Beşiktaş'ın alt yapısına futbolcuları Ramazan'ı gönderdiklerini ifade ederek, “Muhammed libero olarak görev yapıyor. Çok yetenekli ve gelecek vaat eden bir futbolcumuz. Denizlispor kendisini isteyince önünü açtık ve izin verdik” diye konuştu.

Muhammed, ilçede görevli bir imamın çocuğu ve 6 kardeşten en küçüğü. İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi olan Muhammed, okul ve spor yaşamını Denizli'de sürdürecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler