Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım'dan yeni salon için "hayırlı olsun" mesajı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'nın açılışı nedeniyle “Hayırlı olsun” mesajı yayınladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım, avukatları aracılığıyla yaptığı ve kulübün internet sitesinde yer alan mesajında, Fenerbahçe Kulübü olarak bugün bir rüyanın daha gerçeğe döndüğünü belirterek, “Stadımızın ardından bu tesisimizin de taraftarımızın deyimiyle yeni spor mabedimiz olacağına inanıyorum. Umuyorum ki bu yeni salon sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da başarılar yaşadığımız kupalar kaldırarak hem taraftarlarımızı hem ulusumuzu gururlandırdığımız yeni başarılara ve hayırlara vesile olur” ifadelerine yer verdi.

Başkan Yıldırım, şöyle devam etti:
“Bugün böyle bir spor kompleksine sahip olmamızda emeği geçen başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şahsım ve tüm camiamız adına sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ayrıca yapmış olduğumuz sözleşme çerçevesinde salonun inşasını üstlenen sponsorumuz Ülker Grubu Başkanı Sayın Murat Ülker'e, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş'a, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Selami Öztürk'e, Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi'ye de yine teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bugün orada taraftarlarımız ile birlikte olmayı ve kulübümüze, ülkemize kazandırılan bu tesisin açılışına şahitlik etmeyi çok isterdim, ancak eğer bu tesisin vücuda gelmesinde, bir hayalin gerçekleşmesinde benim de ufak da olsa bir katkım varsa bunun mutluluğu şu an için bana yetiyor.”

Bunları da Beğenebilirsiniz