« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım'dan Türk futbolunun gelişmesi dileği

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp olarak, Türk futbolunun eşit, adil ve ihtiyacı karşılayacak ilerlemeler kaydederek gelişmesinin gerektiğine inandıklarını ifade etti.

İSTANBUL (A.A)
SON GÜNCELLEME

Kulübün aylık dergisinin Şubat sayısında yer alan yazısında, Futbol Federasyonu seçimleri konusunda kısa bir değerlendirme yapan Yıldırım, “Biz kulüp olarak, Türk futbolunun eşit, adil ve ihtiyacı karşılayacak ilerlemeler kaydederek gelişmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda hizmet verecek bir federasyon yönetimi, ülkenin ve Türk futbolunun kazancı olacaktır” diye konuştu.

“TEMENNİMİZ ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUK”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı, sezon sonunda şampiyon olarak, üst üste 3. şampiyonlukla kulüp tarihinde bir ilke imza atmayı temenni ettiklerini ifade etti.

Yıldırım, sarı-lacivertli takımın ligin 18. haftasında Gençlerbirliği ile yaptığı mücadelede, ikinci yarıya hazır olduğunu gösterdiğini kaydederek, “Takımımız zorlu ikinci yarı mücadelesinde bu başarı çizgisini korumak için çalışmaktadır” dedi.

100. YIL ETKİNLİKLERİ

Aziz Yıldırım, kulübün kuruluşunun 100. yılı nedeniyle düzenlenecek etkinliklerle ilgili projeleri hazırlamak için bu ay bir komite oluşturacaklarını belirtti.

100. yıla yaklaşırken camiada herkesin bir sorumluluğu olduğunu kaydeden Yıldırım, (Fenerbahçeliyim) diyen herkesin taraftar kartı alması gerektiğini vurguladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler