« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım'dan Trabzonspor'a jest

Trabzonspor, 35'inci kuruluş yıldönümünü 3 Ağustos'ta düzenleyeceği bir dizi etkinlikle kutlayacak. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, etkinliklere katılacağını bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Türkiye Süper 1'nci Ligde mücadele eden 17 kulübün başkanlarının davet edildiği etkinliklere katılacağını belirterek, "Mutlaka geleceğim ve Türk Futbolunda bir devrim yaratan Trabzonspor'un kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılacağım" dediği bildirildi.

DÜŞMANLIK BİTSİN ARTIK
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yıllar öncesinden başlayan rekabetin adeta düşmanlığa dönüşmesi nedeniyle üzüntülü olduğunu belirterek, "Geçen sezon zeytin dalını uzattık. İki kulüp yetkilileri de birbirine karşı çok centilmence tavır takındı. Trabzon'da oynadığımız maç öncesi fair play adına ne gerekiyorsa yaptık. Aynı çabamız bu sezon da devam edecek. Artık Trabzonspor-Fenerbahçe düşmanlığı tarihin karanlık sayfaları arasında yerini alması gerekiyor." diye konuştu.

TRABZON'DA MEMNUNİYETLE KARŞILANDI
Aziz Yıldırım'ın, kutlamalara katılacağını açıklaması, bordo mavili yöneticileri de sevindirdi. Trabzonspor yöretim kurulu üyeleri, "Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığında gerçekten farklı bir profil çiziyor. Onun varlığı hem Türk futbolu, hem de Fenerbahçe için büyük şans. Trabzonspor ile ilişkilerini böylesine geliştirmeye çalışması gurur verici. Biz de, Fenerbahçe kulübüne aynı şekilde jestle karşılık vereceğiz" dediler.

YILDIRIM'DAN TRABZONSPOR'A JEST ÜSTÜNE JEST
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, naklen yayın gelirleri konusunda yapılan Kulüpler Birliği toplantısında Gaziantepspor ve Gençlerbirliği kulüpleri yöneticilerinin, ``Trabzonspor'un payı da bizim seviyemize insin'' demelerine destek vermemiş ve Trabzonspor'un yanında yer almıştı. Yıldırım, Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği toplantılarında hep Trabzonspor'dan yana tavır koymasıyla ve projelerini desteklemesiyle dikkat çekmişti. Aziz Yıldırım'ın yeni dönemde Kulüpler Birliği Başkanlığı yarışında Özkan Sümer'i de destekleyeceği dile getirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler