Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yıldırım'dan Ağar'a cezaevinde iade-i ziyaret

  Cem ULUCAN/AYDIN (DHA)
  18.07.2012 - 13:39 | Son Güncelleme:

  'Şike operasyonu' kapsamında 1 yıl cezaevinde bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Aydın'ın Yenipazar İlçesi'ndeki Kapalı Cezaevi'nde yatan Demokrat Parti eski Genel Başkanı ve eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ı ziyaret etti. Ziyaret yaklaşık 45 dakika sürdü.

  Futbolda şike soruşturmasında ttuklanan ve kısa süre önce cezaevinden çıkan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım yanında futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski asbaşkanı Nihat Özdemir, Konak Belediye Başkanı CHP'li Hakan Tartan ile Aydın'a geldi. Aydın Adliyesi'ne giden Yıldırım, Dilmen, Kığılı ve Tartan Cumhuriyet Savcısı'ndan Mehmet Ağar ile görüşme izni aldıktan sonra Yenipazar'a gitti.

  AZİZ YILDIRIM, CEZAEVİ ÇIKIŞI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ / Foto Galeri

  Havayoluyla İzmir'e oradan da Aydın'a geldiği öğrenilen Yıldırım daha sonra beraberindekilerle Yenipazar'a geçti. Bu sırada, Yıldırım'ın Yenipazar'a geldiğini öğrenen Fenerbahçe taraftarları da cezaevi önüne akın etti. Korumalar sıkı güvenlik önlemi alırken, Yıldırım ve beraberindekiler cezaevinde yaklaşık 45 dakika kaldı. Görüşün ardından cezaevi kapısından çıkan Aziz Yıldırım'la hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen taraftarlara korumalar izin verdi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile beraberindekiler yemek için pideleriyle ünlü Yenipazar ilçe merkezine gitti.

  AZİZ YILDIRIM MEHMET AĞAR'I ZİYARET ETTİ / WEB TV

  Ağar'ı ziyaret eden ve ardından da ilçede pide yiyen Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, daha sonra pide salonunun dışında bekleyen bazı Fenerbahçe taraftarlarını içeriye çağırıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Pide salonunda gelen hesabı üzerinde Fenerbahçe'nin amblemi bulunduğu kredi kartıyla ödeyen Aziz Yıldırım daha sonra beraberindekilerle kısa süre önce yapılan piste gidip kendini bekleyen helikoptere bindi ve ilçeden ayrıldı.

  AĞAR DA YILDIRIM'I ZİYARET ETMİŞTİ

  Bu arada Yenipazar Cezaevi'nde tutuklu bulunan Mehmet Ağar, geçen yıl, futbolda şike iddiaları soruşturması kapsamında tutuklanan ve bir süre Metris Cezaevi'nde kalan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı tutukluğu bulunduğu dönemde ziyaret etmişti.

   

   


   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı