« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım'a nasip olmadı

Fenerbahçe’nin kaçan şampiyonluğunu değerlendiren Fenerbahçe eski yöneticisi Şadan Kalkavan; “Allah, Fenerbahçe’nin şampiyonluğunu Aziz Yıldırım’a nasip etmedi” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME


Turkcell Süper Lig’de sezonun son haftasında sahasında oynadığı Trabzonspor maçında berabere kalarak, şampiyonluğu Bursaspor’a kaptıran Fenerbahçe’de o mücadeleyi tribünde izleyenler arasında bulunduğunu belirtte Şadan Kalkavan, o gece adeta üzüntüden kahrolduğunu söyledi.

Fenerbahçe’nin karşılaşmada çok iyi oynadığını ancak topun bir türlü üç direk arasından geçmediğini ve tüm Fenerbahçelileri adeta şoke olduğunu vurgulayan Şadan Kalkavan, “En çok taraftara üzüldüm. Hepsi yıkıldı kaldı. Stad’taki yaşanan anons olayıda her şeyin üzerine tuz – biber ekti” dedi.

Kaybedilen şampiyonluğun ardından başta eski kalecileri Rüştü olmak üzere çeşitli hedefler ve iddialar ortaya atan Başkan Aziz Yıldırım’
ın yanlış yaptığını vurgulayan Şadan Kalkavan; “ Başkan düşmanlık yaparak bir yere varamaz. Rüştü adam gibi adamdır. Rüştü’nün Fenerbahçe’nin aleyhine bir şey yapmış olacağını inanmam. Çünkü onu en iyi tanıyanlardan biri benim. Aziz Yıldırım verdiği üç yıllık şampiyonluk sözünü tutamadığı için gündem değiştirmek istemiştir. Bu yüzden de farklı hedefler göstermiştir. Başkan Aziz Yıldırım ne zaman sıkışsa bunu yapıyor. Alıştık artık. Yeter ki o başkanlık koltuğunu tehlikeye atmasın” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’de yapılan son olağan genel kurulda Aziz Yıldırım’a karşı aday olan Şadan Kalkavan sözlerini şöyle sürdürdü; “Taraftarı elinizin tersiyle itemezsiniz. Anadolu’da her geçen gün daha fazla düşman edinmeye başladık. Herkesi karşınıza alamazsınız. Bu sevgisizlik ortamında düşmanlık besleyerek bir yere varamazsınız. Ayrıca size bu hakkı kim veriyor. Aziz Yıldırım ne hakla ve kimden aldığı yetkiyle Fenerbahçe’yi böyle bir durumun içine itiyor” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler