« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım: Transfer zarar verir

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım Moskova Fenerbahçeliler Derneği'nin lokal açılışına katıldı. Açılıştan önce konuşan Yıldırım, ‘‘Lorant bizden transfer istemedi. Kadromuz yeterli. Transfer yarardan çok zarar getirebilir’’ dedi. İlk yarıda sakatlardan dolayı kadrodan yeterince yararlanılamadığını ifade eden Yıldırım, ‘‘F.Bahçe bundan sonra koşan, mücadele eden bir takım olacak’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kadro 18 kişiye iniyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Lorant, Samsunspor maçında sahaya süreceği 18 kişinin dışındaki 9 kişiyi İstanbul'a gönderecek. Alman çalıştırıcı bu isimleri Samsun yolculuğu öncesinde önce futbolcularına açıklayacağını söyledi. Üçüncü kaleci Recep PAF takımına gönderildi.

F.Bahçe'de gergin idman

F.Bahçe'nin sabah yapılan antrenmanı oldukça gergin geçti. Taktik ağırlıklı çift kalede Andersson'u marke eden Serkan İsveçli oyuncuyla tartışınca bu oyuncunun yerine Fatih görevlendirildi. İdmanda daha sonra Andersson ile Ceyhun, Ceyhun ile Ali Güneş arasında ufak tartışmalar yaşandı.

Johnson'a izin alındı

Gana Milli Takımı'nın Afrika Kupası'ndaki maçları için aday kadroya çağrılan Samuel Johnson'a gerekli izin alındı. Fenerbahçe yönetiminin uzun süredir görüşme halinde olduğu Gana Futbol Federasyonu, dün kulübe bir faks göndererek, Johnson'un milli takıma alınmadığını bildirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz