« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım:Stadımızda terör yok

F.Bahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım, Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren takımın Samandıra Tesisleri'ndeki çalışmasını izlemesinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Lucescu'nun açıklamalarına gönderme yaparak, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda terör olmadığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA OYNATMAZDI

Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun, bugün bir gazetede yer alan açıklamalarının hatırlatılması üzerine Yıldırım, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nın standartlara uygun olduğunu belirerek, "Eğer öyleolmasaydı, UEFA, Avrupa kupası maçlarını burada oynatmazdı. Ayrıca bugüne kadar stadımızda herhangi bir olay da yaşanmamıştır. Keşke herkesin böyle bir stadı olsa" dedi.

FEDERASYON KAPATIRDI

Fenerbahçe taraftarının da temkinli olduğunu ve kulübüne zarar verecek olaylardan kaçındığını vurgulayan kulüp başkanı Yıldırım, "Eğer denildiği gibi bu statta olaylar yaşansa, Futbol Federasyonu sahamızı kapatırdı. Bugüne kadar stadımızda herhangi bir olay yaşanmamıştır, bundan sonra da yaşanmayacaktır" diye konuştu.

MUHATABI DENİZLİ

Aziz Yıldırım, Lucescu'ya verilecek yanıt konusunda da "Lucescu'ya cevap verecek biri varsa, o da bizim teknik direktörümüz Denizli'dir. Eğer cevap vermiyorsa da demek ki gerek duymuyordur" dedi.
   
Fenerbahçe Kulübü Yöntetim Kurulu Üyesi Osman Yalçın da Galatasaraylı yöneticileri "demagoji yapmakla" suçladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz