« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım söz aldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım dün yaptığı toplantıda futbolculardan şampiyonluk için söz istedi. Futbolcular da tek bir ağız olup şampiyonluk sözü verdi. Yıldırım, Löw'e güvendiklerini de bir kez daha dile getirdi.

Özel toplantı yaptı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dün futbolcularla yaptığı özel toplantıda şampiyonluk istedi ve ikinci yarı öncesinde önemli uyarılarda bulundu. Başarının temelinde disiplinin yattığını ifade eden Yıldırım, ‘‘Sizler ve bizler üzerimize düşeni fazlasıyla yapmalıyız’’ dedi.

Biz işimize bakalım

Ligin ilk yarısını lider bitirmenin sevindirici olduğunu ancak, ikinci yarıda 4 büyük kulübün de önemli bir maratona gireceğini hatırlatan Yıldırım şöyle devam etti: ‘‘Biz kendi işimize bakmalıyız. Önce kendi maçlarımızı kazanmak için sahada daha iyi çalışmalıyız.’’

Futbolculardan söz

Yıldırım'ın, ‘‘Sizden şampiyonluk bekliyorum’’ sözlerine futbolcular da tek bir ağızdan yanıt verdi. Sarı lacivertliler, başkanlarına şampiyonluk sözü verirken, ‘‘Fenerbahçe taraftarını özlediği mutlu sona ulaştıracağız ve sizi mahçup etmeyeceğiz’’ dediler.

Sizlere inanıyorum

Teknik Direktör Joachim Löw'e inançlarının tam olduğunu ve sonuna kadar Alman çalıştırıcıyı destekleyeceklerini vurgulayan Yıldırım futbolculara moral vererek, ‘‘İkinci yarı ile birlikte çıkışa geçmeliyiz. Gollerinizle taraftara layık olmalısınız. Hepinize yürekten inanıyorum’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz