« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım: Programlara katılırız ama...

13 Eylül'de bir programa katılan ve önemli açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, televizyon programlarına para karşılığında katılacağını açıkladı. Yıldırım, programlardan elde edilecek gelirin amatör sporcuların yetiştirilmesinde ve şehit ailelere destek amacıyla kullanacağını açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yargılama sürecinde olması gereken hassasiyeti gösteren ve gösterecek her televizyon kanalının canlı yayınına, Yargıtay sürecinin ardından katılmaya hazır olduğunu kaydetti.

Yıldırım, yaptığı açıklamada, televizyonda çıktığı programın ardından kendisine yayın teklifleri geldiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Kimi görsel ve yazılı medyada, katıldığım programın ve televizyon  kanalının özellikle seçildiği ve hatta yapılan yayının içeriğinin önceden  belirlendiği şeklinde yanlış ve maksatlı haberler, yorumlar yer almaktadır.  Kamuoyunun bilgisine önemle sunarız ki, yargılama sürecinde olması gereken  hassasiyeti gösteren ve gösterecek her televizyon kanalının canlı yayınına  'Yargıtay sürecini müteakiben' katılmaya hazırız.

Ayrıca, konuya dair diğer bir hassasiyetimiz ise program ve programlara  bağlı elde edilecek her tür gelirin, olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek amatör  sporcularımızın yetiştirilmesinde ve şehit ailelerine destek olunması yönünde  kullanılması yolundaki kararlılığımızdır.”


Bunları da Beğenebilirsiniz