« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım izdiham

Taraftarlar, Aziz Yıldırım ile fotoğraf çektirme yarışına girdi. Başkan ise futbolcularından şampiyonluk sözü istedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübün Antalya futbol okulunu ziyaret etti. Burada öğrenciler, Yıldırım ve beraberindeki yönetici ile futbolcuları büyük ilgiyle karşıladı. Aziz Yıldırım’a çiçek verildi. Çok sayıda taraftar başkanla fotoğraf çekilme yarışına girdi. Yıldırım ve sarı lacivertli yöneticiler, akşam saatlerinde ise Antalya Fenerbahçeliler Şubesi’nin organize ettiği “Şampiyonluk ve 1 Milyon Üye Projesi Balosu”na katıldı. Limak Lara Otel’deki etkinlikte taraftarlar başkanla bol bol ‘selfie’ çekildi.

‘Bu yıl da şampiyon olacağız’

BAŞKAN Aziz Yıldırım, gecede yaptığı konuşmada, “Hedefimiz 1 milyon Fenerbahçeli’yi kulübümüze üye yapmak. Bu yeni dönemde spor okullarına önem vereceğiz. Anadolu’nun her noktasından genç çocuklarımızı İstanbul’a götürerek, Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde spor yaptıracağız. Gelecekteki şampiyonluğun müjdesini bu gece burada sporcu arkadaşlarımızın konuşmaları ile alacağız” ifadelerini kullandı. Volkan Demirel, Diego Ribas ve Alper Potuk da, söz alıp şampiyonluk ve başarı sözü verdi.

“Trabzonspor’u hep yeniyoruz”

ANTALYA’daki bir Fenerium’da Volkan, Diego ve Alper imza gününe katıldı. Volkan, “Trabzon maçına gitmeyeceğim ama arkadaşlarım ellerinden geleni yapacaktır. Son 3-4 sezondur kazanıyoruz, güzel bir galibiyet alacağız” dedi. AVM’deki etkinlikte izdiham yaşanınca, polis kalabalığı biber gazı ile dağıttı.


Bunları da Beğenebilirsiniz