« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım’ın gövde gösterisi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’nin Samandıra Tesisleri dün görkemli bir törenle açıldı. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, eski başkanlardan Faruk Ilgaz, Metin Aşık, Hasan Özaydın gibi bir çok ünlü ismin katıldığı açılışta kurdelayı Yıldırım ve Ali Şen birlikte kesti.

Ünlüler birarada

Fenerbahçe'nin Samandıra Tesisleri dün görkemli bir törenle açıldı. Başkan Aziz Yıldırım ve eski başkanlardan Ali Şen'in birlikte kurdelasını kestiği tesislerin açılışına Spor Bakanı Fikret Ünlü, milletvekili Necdet Menzir, eski başkanlardan Faruk Ilgaz, Metin Aşık ve Hasan Özaydın'ın yanı sıra çok sayıda ünlü sima katıldı.

Herkese teşekkür

Yıldırım, tesisin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür ederek, ‘‘Seçilirsem tesisleşmeyi sürdüreceğim. 1. hedefim şampiyonluk ve tesisleşme olacak. Oy vermek isteyenlerin sadece sportif başarıyı değil, yaptığımız hizmetleri iyi değerlendirmesini istiyorum’’ dedi. Yıldırım, Şen ve yönetiminin temelini attığı tesisleri tamamlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Malzeme yapmayalım

Şen de konuşmasında Yıldırım ile yönetimine teşekkür etti ve ‘‘Ben birlik ve beraberlikten yanayım. O yüzden Yıldırım telefon açınca Bodrum'dan koşarak geldim’’ dedi. Oğuz Çetin'i menajer olarak düşünen Vefa Küçük'e eleştiride bulunan Kalkavan'a da yanıt veren Şen, ‘‘Ben futbolcu Oğuz'u gönderdim, menajer Oğuz'u görmek lazım. Geçmişi unutmalıyız. Oğuz'u da malzeme yapmamalıyız’’ diye konuştu.

GÖRKEMLİ TESİS

59 bin metrekare alan üzerine kurulu Samandıra Tesisleri'nin kurdelasını Başkan Aziz Yıldırım ile Ali Şen keserken, başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, bir çok ünlü isim törene katıldı. İçinde 60x90 boyutlarında yan yana 2 futbol sahası bulunan tesislerde, 3 bin 400 metrekare kapalı alanda kamp binası yer alıyor. Sporcuların diğer spor branşlarıyla ilgilenebilmesi için tenis kortu ve basketbol sahası da bulunuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz