Spor Yıldırım: Hedef üçüncü şampiyonluk
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yıldırım: Hedef üçüncü şampiyonluk

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp olarak, Türk futbolunun eşit, adil ve ihtiyacı karşılayacak ilerlemeler kaydederek gelişmesinin gerektiğine inandıklarını söyledi. Hedeflerinin üst üste üçüncü kez şampiyonluk kupasını kaldırmak olduğunu belirten Başkan, "Fenerbahçeliyim' diyen herkes taraftar kartı alması gerekir" dedi.

Kulübün aylık dergisinin Şubat sayısında yer alan yazısında, Futbol Federasyonu seçimleri konusunda kısa bir değerlendirme yapan Yıldırım, “Biz kulüp olarak, Türk futbolunun eşit, adil ve ihtiyacı karşılayacak ilerlemeler kaydederek gelişmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda hizmet verecek bir federasyon yönetimi, ülkenin ve Türk futbolunun kazancı olacaktır” diye konuştu.
  
'HEDEF ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUK'

  
Fenerbahçe Kulübü Başkanı, sezon sonunda şampiyon olarak, üst üste 3. şampiyonlukla kulüp tarihinde bir ilke imza atmayı temenni ettiklerini ifade etti.

Yıldırım, sarı-lacivertli takımın ligin 18. haftasında Gençlerbirliği ile yaptığı mücadelede, ikinci yarıya hazır olduğunu gösterdiğini kaydederek, “Takımımız zorlu ikinci yarı mücadelesinde bu başarı çizgisini korumak için çalışmaktadır” dedi.
   
FENERLİ OLAN TARAFTAR KARTI ALSIN
  
Aziz Yıldırım, kulübün kuruluşunun 100. yılı nedeniyle düzenlenecek etkinliklerle ilgili projeleri hazırlamak için bu ay bir komite oluşturacaklarını açıklayan Yıldırım, "Fenerbahçeliyim' diyen herkes taraftar kartı alması gerekir" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle