Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım düğmeye bastı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kongrede yeniden Fenerbahçe Başkan adayı olacak Aziz Yıldırım, Abdullah Kiğılı'yı listesinde yer alması için ikna etmeye çalışırken, ‘‘Konuşmama az kaldı, biraz zaman istiyorum’’ dedi.

Liste çalışması

F.Bahçe'nin 13 Şubat'taki kongresinde başkanlığa yeniden soyunacak Aziz Yıldırım, pazartesi gününden beri liste çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, ‘‘Bu bir yarışsa çirkinleştirmemek lazım’’ dedi. Yıldırım, ‘‘Adaylık kararını 4 gün önce İsviçre'de aldım, Ankara'da netleştirdim. Ancak resmi açıklama için Cuma gününe (yarın) kadar izlemeyi tercih ediyorum’’ dedi.

İstediğini söyler

Her şeyin umduğundan hızlı ilerlediğine değinen Yıldırım, diğer başkan adayı Vefa Küçük'ün ‘‘Sergen'i, Baliç'i geri alacağım’’ açıklamasına, ‘‘Herkes her şeyi söylemekte serbest. Konuşmama az kaldı, biraz zaman istiyorum’’ karşılığını verdi. Yıldırım, yeni dönemde listede yer almayı düşünmeyen asbaşkan Abdullah Kiğılı'yı da ikna etmeye çalışıyor.

Taktik provası

FENERBAHÇE, Altay maçının hazırlıklarını dün yapılan yapılan tek idman ile sürdürdü. Akşam yapılan çalışmada teknik direktör Turhan Sofuoğlu taktiğe ağırlık verdi. Sakatlığı devam eden Engin ile Mustafa'nın katılmadığı antrenmanda Oulare düz koşu yaptı. Boliç ve Ogün attıkları şık gollerle alkışlandı.

Ganalı sevinci

FENERBAHÇE'nin iki Ganalı futbolcusu Preko ile Johnson, Altay maçına yetişiyor. Önceki gün kulübü arayarak Gana'daki gerginliği anlatan ve rötar yapacağını bildiren iki futbolcu, dün sabah ortamın sakinleştiğini ve uçakta yer bulmaları durumunda döneceklerini söyledi. En geç yarın sabah İstanbul'da olması beklenen Johnson ve Preko İzmir'e götürülecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz