« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım Demirören'in golf keyfi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Şeker Bayramı'nı Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Kaya Çilingiroğlu ile birlikte Belek'te golf oynayarak geçiriyor.

Namık Kemal KILINÇ / SERİK(Antalya), (DHA)
SON GÜNCELLEME
Cornelia Golf Club Otel'de aileleriyle birlikte kalan Yıldırım Demirören, Ahmet Ağaoğlu ve Kaya Çilingiroğlu, boş zamanlarını golf oynayarak değerlendiriyor.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Vincente Del Bosque konusundaki davanın gelişimi konusunda bilgi almak ve bazı prosedürler için İsviçre'ye giden Demirören, dönüşünde Belek'e gitti.

Yorgunluk ve stres atıp aynı zamanda tatil yaptıklarını söyleyen Ahmet Ağaoğlu, “Belek, mükemmel sahalarıyla golf turizminde Türkiye'nin başkenti oldu. Mükemmel sahalarımız ve muhteşem turistik tesislerimizle golf turizmi her geçen gün büyük bir ivme kazanıyor. Federasyonumuz tarafından her yıl gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Golf Turnuvası'da yine Belek'te yapılacak“ dedi.

Ahmet Ağaoğlu, Moldova ile karşılaşacak milli takımımıza da başarılar diledi, “Millilerimizin alacakları galibiyetle milletimize çifte bayram yaşatmalarını diliyorum” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz