Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım Demirören'den kardeşlik mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, TFF Merkez Binası'nda yaptıkları görüşme sonrasında açıklama yaptılar. Demirören kardeşlik mesajları verirken "Yeni Türkiye olarak geçmişi unutarak kardeşlik istiyoruz" dedi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in açıklamalarından satır başları şu şekilde;

"Yeni Türkiye olarak geçmişi unutarak kardeşlik istiyoruz. Kulüpler ben değil biz demeli. Biz futbolun problemlerini çözmek için buradayız. Ama kulüplerimiz de kendine bakmalı. Mali tablolara kulüplerimiz daha çok önem vermeli. Önümüzdeki sezon denetimler daha sık olacak.


Futbolumuzun marka değerini ve kalitesini yükseltmek için çalışıyoruz. Bir çok takım forma reklamı bulamıyor. Biraz da iğneyi kendimize batırmamız gerekiyor. Biz problemleri çözmek için buradayız. ama problemleri sadece Federasyon'un çözmesini beklememk gerekiyor.


Süper Kupa finalinden sonra maçın olumlu yönlerini konuşmayı umuyoruz. Süper Lig'de 18 takım olduğunu unutmamız gerekiyor."


Demirören'den sonra söz alan Göksel Gümüşdağ ise şunları söyledi;

"Önemli kararlar aldık. Önümüzdeki haftalarda aldığımız kararları paylşaşacağız. Sonra sayın Başkan'la bir toplantı daha yapacağız. Hepimizin Türk futbolunun marka değerine katkı sağlaması gerektiğini söylüyoruz. Katkı sağlayacağımızı da buradan söyleyebilirim."


Bunları da Beğenebilirsiniz