« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım Demirören Divan'a katılmadı

Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ceylan InterContinental Oteli'nde düzenlenen toplantıya, geçen hafta içinde kazanılan Ziraat Türkiye Kupası da getirildi. Kupa sahne önüne bırakılırken, Divan Kurulu üyeleri, toplantı öncesinde kupayla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in yer almadığı toplantıda, yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Ziraat Türkiye Kupası'nın bu sezon tek çıkış noktaları olduğunu belirterek, “Maç geldi gitti. Şanssızlığımızın yanında rakip kalecinin iyi gününde olması, 3-4 gollük pozisyonu çelmesi, yüreklerimizi ağzımıza getirdi ama mutlu sona ulaştık. Bu mutlu sonu bize takdim eden başta yönetim kuruluna, başkana, teknik heyete, futbolcularımıza ve profesyonel şubeye bakan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bunun bir başlangıç olmasını diliyorum” dedi.

Devre arasında yapılan transferlerle lig şampiyonluğu için de ümitlendiklerini kaydeden Karadeniz, şunları söyledi: “17'de 17 sloganı yaygınlaştı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Bunun sebepleri üzerinde yönetim kurulumuz duracaktır. Nerede eksiğimiz var, nerede yanlış yaptığımızı bulacaklardır. Bana kalırsa sıralamadaki yerimizin tayin edildiği noktada, sakatlıklar ve hakem hatalarının da payı olmuştur. Üçüncülükten sonraki sırayı kabul etmeyen camiada, yakışmayan davranışlar olmamıştır. Bu Beşiktaşlılık duruşunu sergileyen taraftarımıza ve camiamıza teşekkür ediyorum.”

Karadeniz, amatör şubelerde de kupalar kazandıklarını hatırlatarak, “Aldığımız önemli başarılar var. Tekerlekli sandalye basketbol şubesi Avrupa şampiyonu, hentbol takımı Türkiye Kupası şampiyonu, 17 yaş altı futbol takımı Türkiye şampiyonu oldu. Bu konuda emeği geçen yönetime ve arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Erkek voleybol takımının küme düşmesinin üzüntü verdiğini anlatan Karadeniz, bu durumun daha önce de yaşandığını, hataların düzeltilerek bu şubenin yeniden birinci lige çıkacağına inandığını sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz