« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım’dan Appiah müjdesi

Fenerbahçe’nin 100'üncü yıl şampiyonluğu nedeniyle Bursa İznik Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlediği baloya katılan Başkan Aziz Yıldırım, burada yaptığı konuşmada “Stephen Appiah ile bugün bir toplantı yaptık ve Appiah burada çok mutlu olduğunu söyledi. Appiah Fenerbahçe’de kalacak” dedi.

Özkan ÖZTÜRK/BURSA
SON GÜNCELLEME
Bursa’nın İznik İlçesi'ndeki İznik Fenerbahçeliler Derneği’nin bu gece düzenlediği 100'üncü Yıl Şampiyonluk Balosu’na katılan Başkan Aziz Yıldırım, sarı- lacivertli taraftarlara müjde vererek Stephen Appiah’ın Fenerbahçe’de kalacağını söyledi. Yöneticilerden Vedat Olcay ve Serkan Acar’ın da katıldığı ve geniş bir davetli topluluğun bulunduğu baloda konuşan Başkan Aziz Yıldırım, “Bugün Appiah ile bir görüşme yaptık. Appiah Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu bize söyledi. Fenerbahçeliler merak etmesin, Appiah bir yere gitmiyor. Bunun dışında takıma bir transfer daha yapmak istiyoruz. Bunun için de yönetici arkadaşlar çalışıyorlar” dedi.

‘Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak’ sözünü anımsatan Aziz Yıldırım, “Dediğim oluyor ve herkes Fenerbahçeli oluyor. Fenerbahçe geçmiş tarihte üst üste 3 veya 4 kez şampiyonluk yaşadı. Ama bundan sonra şampiyonluklar alışkanlık haline gelecek. Tüm İznikli Fenerbahçe taraftaralımıza buraya geldikleri için teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.

Başkan Aziz Yıldırım’ın konuşmasından sonra gecenin ev sahipliğini yapan İznik Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Sönmez ile İznik Belediye Başkanı AKP'li Kadri Eryılmaz, Aziz Yıldırım’a özel olarak hazırlanan İznik çinisi hediye ettiler. Başkan Aziz Yıldırım da Dernek Başkanı Mustafa Sönmez’e minyatür şampiyonluk kupasını, imzalı futbol topu ve imzalı Roberto Carlos forması hediye etti. Gece, havai fişek gösterileri ve Grup Gündoğarken’in verdiği konserle sona erdi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler