« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldırım: Başarıya doymayacağız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Özgüven var

Aziz Yıldırım, 2005-06 sezonu için iddialı konuştu. Yıldırım, sarı lacivertli kulübün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin eylül sayısında yer alan yazısında, ‘2005-06 sezonu Fenerbahçe’nin başarıya doyamayacağı bir yıl olacaktır. Bu sözü bu tarihte verebiliyor olmam, Fenerbahçe’nin bizlere kazandırdığı özgüven sayesindedir’ diye konuştu.

Korkuyorlar
,
Şampiyonlar Ligi’nde tüm takımlarla mücadele edecek güçte olduklarına dikkat çeken Yıldırım, ‘Geçmiş senelerden alınan tecrübe ve sizlerin desteği ile Fenerbahçe adı Avrupa’da yankılanmaya devam edecek. Sparta Prag yöneticileri kura çekiminde bizimle aynı gruba düşmedikleri için memnun olduklarını ilettiler ve başarı dileklerini sundular’ dedi.

Tüzük bulundu

F.BAHÇE Kulübü’nün ilk kuruluş tüzüğünün orijinali bulundu. Müze kurulu başkanı . Sertaç Kayserilioğlu, eski bir sahaf dükkanında bulduğu 1913 yılında Osmanlıca yazılmış tüzüğü müzede sergileyeceklerini açıkladı. Kulübün amaçları arasında, ’Vatan gençlerini, vatanın korunmasına ve askeri seferberliklere hazırlamak’ ifadesi bulunuyor.

Ankara hazırlığı

F.BAHÇE, Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Samandıra Tesisleri’ndeki antrenmanda futbolcular çift kale maç yaptılar. Servet Çetin’in sahada takımdan ayrı çalıştığı antrenmanda, Tuncay ile Gürhan ise tesislerde tedavi oldular.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz