Ege Haberleri

EGE

  Yıldırım’a özel pankart

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  23.09.2015 - 15:58 | Son Güncelleme: 23.09.2015 - 15:58

  AK Parti İzmir’de seçim startını cumartesi günü verecek. 1. bölge 1. sıra adayı Binali Yıldırım, havalimanında miting yapacak. Yıldırım havalimanında kendisi için hazırlanan özel pankartlarla karşılanacak. Partililer üzerinde "İzmir binAli gücünde", "Samimiyetin dili, sakinliğin kalesi, kardeşliğin eli, hizmetin adresi İzmir’in Binali Abisi" yazılı pankart açacak.

  İzmir’de, 7 Haziran’daki genel seçimde oyunu yüzde 26’ya düşüren AK Parti, 1 Kasım yarışına Binali Yıldırım ile girecek. Yıldırım, aday olduktan sonra ilk kez cumartesi günü kente gelecek. Adnan Menderes Havalimanı VIP çıkışında düzenlenecek mitingde partililere seslenecek. Miting için sahne kurulacak, adayların özgeçmişleri okunarak, tanıtılacak. Mitingde partinin seçim sloganları olan "İzmir kazanacak", "Haydi bismillah" ve "İlk günkü aşkla"nın yanı sıra Binali Yıldırım için özel hazırlanan "İzmir binAli gücünde", "Samimiyetin dili, sakinliğin kalesi, kardeşliğin eli, hizmetin adresi İzmir’in Binali Abisi", "İzmir aşkıyla dağları deldi, eleştirdikleri tünelden ilk onlar geçti", "Dertlere Yıldırım çözüm", "İzmir işi Usta’sına verir",

  Yıldırım’a özel pankart

  "Hizmetin kralı, Türkiye’nin yüzAK’ı", "Sizi sevdiklerinize ulaştıran bakan", "AK Parti kazanırsa kimse kaybetmez" pankartları açılacak. Miting alanında katılımcılara pilav ve lokma dağıtılacak. Yıldırım, 25 milletvekili adayı ile birlikte seçim otobüsü üzerinden teşkilatı selamlayacak. Binali Yıldırım, mitingin ardından sırayla Menderes, Torbalı, Selçuk, Tire, Ödemiş, Beydağ, Kiraz ve Bayındır’a gidecek. Pazar günü de Kınık, Bergama, Dikili, Aliağa, Foça, Menemen’i ziyaret edecek. Yıldırım, pazartesi günü saat 10.00’da Kaya Termal Otel’de medya temsilcileriyle kahvaltı yapacak.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı