ANTALYA HABERLERİ

Yıldırım: 2 Mayıs'ta Cumhurbaşkanının parti üyeliği başlatılacak

DHA
28.04.2017 - 14:15Son Güncelleme :
Yıldırım: 2 Mayısta Cumhurbaşkanının parti üyeliği başlatılacak
DHA

Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) - BAŞBAKAN Binali Yıldırım, 2 Mayıs Salı günü grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın parti üyeliğinin başlatılacağını açıkladı.
Başbakan Binali Yıldırım, Antalya'nın Serik İlçesi Belek turizm bölgesindeki Mecek Camii'nde Cuma namazını kıldıktan sonra gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu. Başbakan Yıldırım, "2 Mayıs Salı günü grup toplantımızı parti Genel Merkezinde yapacağız ve bu toplantıda sayın Cumhurbaşkanımızın partiye üyeliğini tekrar başlatmış olacağız. Bildiğiniz gibi 16 Nisan'da yapılan halk oylamasıyla birlikte sayın Cumhurbaşkanımızın Ak Parti'ye, kurucusu olduğu, ilk genel başkanı olduğu partiye tekrar üye olması önünde hiçbir engel kalmamıştır. Dolayısıyla 2 Mayıs'ta yapacağımız genel merkezdeki toplantıda sayın kurucu genel başkanımız ve liderimiz Cumhurbaşkanımızın üyelik girişini yapmış olacağız. 21 Mayıs'ta da Ak Parti'nin olağanüstü kongresini toplayacağız" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Yıldırım: 2 Mayıs'ta Cumhurbaşkanının parti üyeliği başlatılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 14 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yıldırım: 2 Mayıs'ta Cumhurbaşkanının parti üyeliği başlatılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı