« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yıldıray geliyor

İkinci başkan Ali Dürüst, ‘‘Almanya'da huzursuzum. Beni buradan kurtarın’’ diyen milli futbolcumuzun kulübüyle görüşmeleri sürdürüyor. Ocak ayındaki ara transferde Yıldıray'ın sarı kırmızılılarla sözleşme imzalaması bekleniyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ara transferde

Ve G.Saray, beklenen transfer bombasını ocakta patlatıyor. Sarı kırmızılıların, ‘‘Almanya'da huzursuzum. Beni buradan kurtarın’’ diyen B.Leverkusen'in ve A Milli Takımımız'ın yıldızı Yıldıray Baştürk'le büyük ölçüde anlaştığı ve ara transferde işini bitireceği öğrenildi. Teknik direktör Fatih Terim'in sık sık arayıp, hatırını sorduğu Yıldıray'ın transferi için ikinci başkan Ali Dürüst devreye girdi.

Kulüp bul resti

Alman kulübünün yöneticileriyle görüşmeleri sürdüren Ali Dürüst'ün bu transferde büyük yol kat ettiği, yıldız futbolcuyla da her konuda anlaşmaya vardığı belirtildi. B.Leverkusen'in Yıldıray'a, ‘‘Ya şimdi imzayı atarsın, ya da ocakta gidersin’’ dediği, gurbetçi futbolcunun da ‘‘İmzalamıyorum. Kalmayı da düşünmüyorum’’ demesi üzerine, ‘‘kendine kulüp bul’’ restiyle karşılaştığı sızan haberler arasında.

Terim görüşüyor

Bu gelişmeler üzerine milli futbolcumuz için 1 milyon dolar bonservis ücreti belirleyen B.Leverkusenli idarecilerin, ocakta bu transfere izin verecekleri ortaya çıktı. Babasının, G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim'le sürekli görüşüp, ‘‘Almanya'da huzurlu değil. Oğlumu kurtarın’’ dediği Yıldıray'ın da, ‘‘Türkiye'de tek ciddi teklifi G.Saray'dan aldım. Ocakta geliyorum’’ dediği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler