Ege Haberleri

  Yıl sonu kokteyli

  Hürriyet Haber
  28.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  16 yıldır düzenli şekilde yıl sonu partisi düzenleyen Kaya Prestige Oteli bu yılki yıl sonu kokteylini yenilenen Artemis Salonu’nda gerçekleştirdi.

  İZMİR’de, kurulduğu 1992 yılından bu yana her yıl düzenli olarak yıl sonu kokteyli düzenleyen Kaya Prestige Oteli bu yılki yıl sonu kokteylini yenilenen Artemis Salonu’nda gerçekleştirdi. Davette konaklama, banquet ve catering hizmetlerinde kendi kategorileri arasında en iyi üç firmaya plaket verildi.Yönetim kurulu üyesi Seda Kaya Özsoy davetlilere yaptığı konuşmada, 2009 yılında finansal açıdan minumum bir yıl geçirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Bu süreç içerisinde kendimizi geliştirdik. Ocak ayında 132 ülke arasından uluslararası turizm, otel ve catering alanında birincilik ödülü almamız bizleri gururlandırdı. Ayrıca ISO 9001 kalite belgesi alarak İzmir’de kalite belgesi alan az sayıdaki otelden biri olduk. 2010 yılında 4 yıldızlı 129 odalı Ildırı Kaya Prestige Sunshine otelimizin açılacak olması bizi çok heyecanlandırıyor.”

  Plaket verildi

  Gecede konaklama dalında derecelendirilen, sırasıyla Polipak, Halk Bankası, Öntaş Önder Teneke’ye, Banquet dalında; Sun Express, Avon kozmetik, Bureau Veritas’a, Catering dalında; Akdemir Holding, My Wedding House, Beyaz Lale yetkililerine plaket, Akzo Nobel A.Ş.’ye ise onur plaketi verildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı