Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yiğitsoy'dan taraftara övgü

Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy, “Olin Edirne'nin vizyonuna birebir uyan bu taraftar topluluğumuzun basketbol dünyasına örnek teşkil edeceğine inanıyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yiğitsoy, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu İstanbul'da oynadıkları Galatasaray Cafe Crown maçı öncesi ve sonrası kendilerini yakın ilgi gösteren Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi ve Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Üstünberk'e teşekkür etti.

Galatasaray Cafe Crown maçını 70-63 galip bitirdiklerini anımsatan Yiğitsoy, şu ifadeleri kullandı:
“Hafta sonu İstanbul'da oynadığımız Galatasaray Cafe Crown maçı öncesi ve sırasında, İstanbul'da bulunduğumuz sürece Olin Edirne kafilesine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı güzide spor kulübümüz Galatasaray'ın yönetim kurulu üyesi ve basketbol şube sorumlusu sayın Hakan Üstünberk'e teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç sayıyorum. Sayın Üstünberk'in tarafımıza gösterdiği bu yakın ilginin spor kulüpleri ve özellikle de basketbol kulüpleri arasında giderek daha zenginleşmesini ve örnek olmasını diliyoruz.”

Beko Basketbol Ligi'ne yükselmelerinde ve bu ilk yıllarında aldıkları başarılı sonuçlarda önemli bir paya sahip bulunan Olin Edirne taraftarlarına da teşekkür eden Yiğitsoy, şunları kaydetti:
“Taraftarlarımıza Galatasaray Cafe Crown deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayarak desteklemelerini takdire şayan buluyorum. Tamamen kendi olanaklarıyla Edirne'den İstanbul'a gidip, Abdi İpekçi'de basketbol takımımızı desteklemeleri, desteklemekle de kalmayarak tribünlerdeki duruşlarıyla ve maç boyunca ortaya koydukları tavırlarıyla sadece bizim değil tüm basketbol çevrelerinin de takdirlerini toplamışlardır. Olin Edirne'nin vizyonuna birebir uyan bu taraftar topluluğumuzun basketbol dünyasına örnek teşkil edeceklerine inanıyorum. Abdi İpekçi'yi yeşil-sarı renklere büründüren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederken, tüm taraftarlarımızı Mimar Sinan Arena'da da yeşil-sarı Olin Edirne renkleriyle yer almaya davet ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz