« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yiğitsoy: Taraftarlar Türk sporuna örnek olacak

Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy, “Türkiye basketbolunun iki muhteşem taraftar grubu karşı karşıya gelecek ama ülkemiz sporuna örnek olacak biçimde takımlarını destekleyeceklerdir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yiğitsoy, yaptığı yazılı açıklamada, Banvit'le hafta sonu oynanacak maça teknik ekibin ve oyuncularının yoğun bir şekilde hazırlandıklarını belirtti.

Banvit'in, Olin Edirne kulübünden 250 bilet talebinde bulunduğunu ve Banvit taraftarının üstün Edirne misafirperverliğiyle ağırlayacaklarını belirten Yiğitsoy, şunları kaydetti:

“19 Şubat Cumartesi günü Mimar Sinan Arena'da karşı karşıya sadece Olin Edirne ve Banvit basketbol takımları gelmeyecek. Banvit basketbol takımı o gün, Edirne'ye 250 taraftarıyla birlikte gelecek. Türkiye basketbolunun iki muhteşem taraftar grubu karşı karşıya gelecek ama ülkemiz sporuna örnek olacak biçimde takımlarını destekleyeceklerdir.

Olin Edirne taraftarlarının cumartesi günü Mimar Sinan Arena'da coşkulu bir biçimde takımlarını destekleyeceklerini biliyorum. Muhteşem taraftar topluluğumuzun kardeş kulüp Banvit taraftarlarına karşı Edirne misafirperverliğini en iyi şekilde göstereceklerine inanıyor ve tüm taraftarlarımızı Mimar Sinan Arena'ya davet ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler