Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  YGS ile merak ettikleriniz 'Uzmana Sor'da cevap buluyor..

  Hürriyet Eğitim
  27 Mart 2017 - 16:30Son Güncelleme : 27 Mart 2017 - 16:50

  YGS ardından öğrencilerin merak ettiği tüm soruların cevabı Hürriyet.com.tr'de.. Uzmanlarımız online olarak sorularınıza cevap verecek. Uzmana sor sayfalarımız ile YGS sınavının ardından tüm merak edilenler haberimizde..

  İki milyon 265 bin 902 adayın başvurduğu YGS bitti. Bu yılki sistemde birçok değişiklik var. Hürriyet Gazetesi ve Okan Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan ‘Uzmana Sor’ uygulamasıyla aklınıza takılan soruları eğitim uzmanlarına sorabilecek, 24 saat içinde online cevap alabileceksiniz. Ayrıca 'YGS Puan Hesaplama Sihirbazı’ ile tahmini YGS puanınızı hesaplayabilirsiniz.

  YGS ile merak ettikleriniz Uzmana Sorda cevap buluyor..

  UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN TIKLAYIN

  Hangi bölümlerin puan türünün değiştiğini, puan türleriyle hangi bölümlere yerleşebileceğinizi, bu yılki Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi’nde (ÖSYS) yapılan değişiklikleri ve merak ettiğiniz diğer tüm soruları uzmanlara yöneltebilirsiniz.

  Sizlerden gelen soruları Hürriyet Gazetesi Eğitim Servisi Müdürü Nuran Çakmakçı, Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü Servet Gülsün Şirin ve Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Rehberlik Koordinatörü Cihan Yeşilyurt yanıtlayacak.

  Başlığı GörBaşlığı GizleYGS ile merak ettikleriniz 'Uzmana Sor'da cevap buluyor..

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı