Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Yetiş Ayşe

Bu hafta Yetiş Ayşe’nin sistemi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. O kadar çok soru geliyor ki hepinize tek tek cevap vermek yerine buradan yazmayı uygun gördüm.

Öncelikle yardım talep eden okur dostlarım bana “Yetiş Ayşe” konu başlığı ile eposta gönderiyorlar.
Sonra ben -mümkünse ilk- Yetiş Ayşe’de bu yardım talebini yayınlıyorum. Yayınlanınca bu sefer yardım etmek isteyen okur dostlarım bana eposta ile ulaşıyor.
Ben ve ekibim de yardım etmek isteyen okur dostumuza yardım talep eden okurumun iletişim bilgilerini gönderiyoruz.
Gerisi bu iki okur arasındaki iletişime kalıyor.
Yardım eden ve edilen okurlar bu iletişim epostalarının bir kopyasını bana da ilettiklerini için ben de yazışmayı izliyorum.

Bu arada yeri gelmişken sistemi kolaylaştırmak için sizlerden birkaç ricam olacak.

Öncelikle Yetiş Ayşe epostalarını gönderirken konu kısmına “Yetiş Ayşe” yazmayı lütfen ihmal etmeyin.
Yardım talep eden okurlarım, epostalarında isim, soy isim, telefon ve adres bilgilerini yazmayı ihmal etmesin. (Merak etmeyin siz istemedikçe sadece rumuzunuz gazetede yayınlanır.)
Yardım talebine cevap veren okurlarım da lütfen hangi epostaya cevap verdiklerini, yazının yayınlandığı tarihi, başlığını ve okurun rumuzunu da yazarak belirtirlerse cevap vermek daha kolay olacaktır.
İyi ki bu köşeyi yapıyorum, iyi ki sizler gibi değerli okur dostlarım var. Hepiniz birer meleksiniz, Allah da sizi güldürsün inşallah.

 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI