MALATYA HABERLERİ

Yeşilyurt'ta Meclis Toplantısı

DHA
06.04.2018 - 12:08Son Güncelleme :
DHA

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- YEŞİLYURT Belediye Meclisi Nisan ayı toplantılarını tamamladı. Nisan Ayı 1'inci oturumunda encümen ve ihtisas komisyonlarında görev alacak meclis üyelerini belirleyen Yeşilyurt Belediye Meclisi, 2'nci Oturumunda ise komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.
Hizmet Binası toplantı salonunda Yeşilyurt Belediye Meclisi Başkan Vekili Ramazan Yakıcı Başkanlığında gerçekleşen 2'nci Oturum toplantısında öncelikle açılış ve yoklama yapılırken ardından 03 Nisan tarihli 1'inci Oturum Toplantısı karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Engelsiz Park içerisindeki Mescidin Yeşilyurt İlçe Müftülüğüne tahsis edilmesine yönelik gündem maddesi görüşüldükten sonra onaylandı. Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi'nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanında 1 bölü bin ölçekli Uygulama İmar Planı notları ve Uygulama Etap sınırı içinde ki çekme mesafelerinde plan tadilatına dair hazırlanan İmar Komisyonu Raporu onaylanırken, imarla ilgili diğer maddeler görüşüldükten sonra kabul edildi. Gündemindeki 12 maddenin ertelenmesine, altı madeninin de İmar Komisyonuna havale edilmesine karar verdikten sonra Nisan Ayı çalışmalarını tamamlayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, Mayıs Ayı toplantısını 02 Mayıs Çarşamba gününde gerçekleştirecek.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Malatya haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Malatya haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Yeşilyurt'ta Meclis Toplantısı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı