« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeşilyurt'a yeni sponsor

Bakırköy Belediyesi, Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Yeşilyurt'a sponsor oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeşilyurt Spor Kulübü'nde sponsorluk anlaşmasıyla ilgili düzenlenen basın toplantısında, Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Levent Gökçe, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, kulüp yönetim kurulu üyeleri ve teknik kadro hazır bulundu.

Toplantıda, Gökçe ve Erzen sponsorluk sözleşmesine imza attı.

İmzaların atılmasının ardından açıklama yapan Erzen, başarılı olmak istediklerini belirterek, “Biz belediyeler olarak profesyonel takımlarla değil, amatör takımlarla uğraşırız. Amacımız Yeşilyurt takımını, iyi yerlere taşıyabilmek ve Avrupa kupalarında oynatabilmek” dedi.

Durumun sadece para ile ilgili olmadığını anlatan Erzen, “Başarıya ulaşmak istiyoruz. Ancak transfere karışmayacağız. O teknik adamların işi. Başarılı olabilmek için o yolu çok güzel döşemek lazım. O yolu döşerken, her türlü yardımı yapacağız” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Levent Gökçe ise Bakırköy Belediyesi'nin verdiği sponsorluk desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, özellikle alt yapıya önem veren bir kulüp yapıları olduğunu ve bu tip sponsorluklarla ayakta kaldıklarını aktardı.

Gökçe ayrıca, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının sürdüğünü, ABD'li Kristin Richards ile Polonyalı Karolina Kosek'in yanı sıra, Türk oyuncular Seray Altay, Seda Türkkan, Neşve Büyükbayram ve Didem Ege'yi kadrolarına kattıklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler