MALATYA HABERLERİ

Yeşilyurt Spor Kulübü Yıldızlar Güreş Şampiyonası’nda 11 Madalya Kazandı

IHA
28.10.2015 - 15:18Son Güncelleme :

YEŞİLYURT BELEDİYESİ SPOR GÜREŞÇİLERİ, YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI HACI UĞUR POLAT'I ZİYARET ETTİ.

IHA

Malatya Yeşilyurt Belediyesi Spor Kulübü güreşçileri, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Yıldızlar Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda 4 birincilik, 5 ikincilik, 2 üçüncülük aldı.
Malatya Yeşilyurt Belediyesi Spor takımının güreşçileri ve antrenörler Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti. Sporcular ve antrenörler Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a yaptıkları ziyaretlerinde yeni hedeflerini anlattılar.
Belediye Başkan Hacı Uğur Polat sporcuları tebrik ederek, “Yeşilyurt’ta ve Konak’ta spor kulüplerimiz büyük gayretler içerisindeler. Güreş kulübü hocalarımız olan Hanifi ve Mahmut hocam bizim geleceğimiz olan sporcu gençlerimizle birlikte ziyaret ettiler. Spor faaliyetlerini bir bütün olarak gören Malatya Yeşilyurt Kulüp Hocası Dursun Sucu’da sadece futbol konusunda değil sporun her branşında çabalarını ve başarılarını ortaya koyuyorlar. Bu yaz itibariyle de yaklaşık 800 çocuğumuza Yeşilyurt Spor Kulübü olarak destek verdiler. Malatya Yeşilyurt Spor Kulübümüz, sadece futbolla değil, diğer spor branşlarında da ilgilenen sporculara gerekli desteği vermektedir. Çocuklarımız gelişimleri için, bedenen sağlıklı olmaları için, zihnen sağlıklı olmaları için spor yapmaları şarttır. Onlara bu imkanı sağlamak bizlerin önemli bir sorumluluğudur. Tabi ki yolda ilerlerken, fedakarca hiçbir karşılık beklemeden sporcularımıza ışık olan hocalarımızı da tebrik ediyorum. İstanbul’da yapılan Avrupa Uluslar Arası Cumhuriyet Turnuvası’nda Yeşilyurt Spor Kulübümüz 2 beşincilik alarak göğsümüzü kabartmıştır. Tüm sporcu kardeşlerime ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve elde ettikleri bu başarıdan dolayı da tebrik ediyorum” diye konuştu.
Hacı Uğur Polat’ın konuşmasının ardından ileriye yönelik projelerini anlatan antrenörler Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Daha sonra sporcularla ayrı ayrı fotoğraf çektiren Polat, sporcuların görüş ve önerilerini de dikkatle dinledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Yeşilyurt Spor Kulübü Yıldızlar Güreş Şampiyonası’nda 11 Madalya Kazandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeşilyurt Spor Kulübü Yıldızlar Güreş Şampiyonası’nda 11 Madalya Kazandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı