DÜZCE HABERLERİ

Yeşilay Düzce Şube Başkanı Yıldırım:

AA / Tayyip Hoşbaş
26.02.2016 - 16:08Son Güncelleme :

-"Bağımlılık ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm otorite ve toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz"

AA / Tayyip Hoşbaş

DÜZCE (AA) - Yeşilay Düzce Şube Başkanı Fatih Yıldırım, 1-7 Mart tarihlerinde kutlanacak olan Yeşilay Haftası nedeniyle bir dizi etkinler düzenleyeceklerini belirtti.

Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında, hafta boyunca "İyi ki Yeşilay" sloganıyla çeşitli etkinlikler yapılacağını söyledi.

Vatandaşları her türlü zararlı alışkanlıklardan korumayı ve kurtarmayı hedeflediklerini vurgulayan Yıldırım, "Bu yıl Yeşilay Haftası'nda halkımızın bağımlılık konusunda farkındalık düzeyini arttırmak için Düzce'de çeşitli faaliyetler gerçekleştireceğiz. Bağımlılık ve zararlı alışkanlıklarla mücadele için tüm otorite ve toplumu harekete geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu mücadelede zararlı alışkanlık ve bunların yayılmasını engellemek için el ele olmalıyız" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Yeşilay Düzce Şube Başkanı Yıldırım: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeşilay Düzce Şube Başkanı Yıldırım: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı