Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yeşil sahaları karıştıracak açıklama

Billur Kalkavan, ceza sahasında dokuz kusurlu hareketten birini yaptı! Futbolla çok ilgili olduğunu, yeşil sahalarda boy gösterenlerin çoğunu da tanıdığını söyleyen ünlü sunucu çarpıcı tespitlerde bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Billur Kalkavan’ın en güzel pozları / Foto Galeri

 

Ünlü güzellerin en aptal 5 sözü seçildi

 

Sunucu Billur Kalkavan "Bizim futbolcular eğitimsiz, köylü ve şımarık. Üstelik hepsi kötü ve demode giyiniyor, tarzları yok. Çok kazanıyorlar ve neye uğradıklarını şaşırıp şımarıyorlar"dedi.

Futbolcuların giyim tarzlarını da eleştiren Kalkavan, sözlerine şöyle devam etti: Hiçbirinin tarzı yok. Kötü ve demode giyiniyorlar. Hepsi bir örnek gibi, özellikle üzerinde koca koca markalar yazan ürünleri tercih ediyorlar. Bilmiyorlar ki, marka giyinmek, güzel giyinmek değildir!

FB’Lİ LUGANO SAÇINA RÖFLE YAPTIRIYOR


Billur Kalkavan 'Beş Çayı' programında futbolcularla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. "Hepsi köylü ve şımarık" diyen Kalkavan, FB'li futbolcu Diego Lugano'yu ise beğendiğini söyledi: Kuaföre her geldiğinde de saçına röfle yaptırıyor.

Billur Kalkavan, önceki gün Lig TV'de konuk olduğu 'Beş Çayı' isimli programda futbolla yakından ilgilendiğini söyledi. Fenerbahçeli olduğunu ve Fenerbahçe'den en çok Uruguaylı futbolcu Diego Lugano'yu beğendiğini söyledi. "Çok iyi bir insana benziyor. Zaten kuaförümüz de aynı. Kuaföre her geldiğinde röfle yaptırıyor" diyen Kalkavan, ünlü futbolcunun saç bakımına çok önem verdiğini de sözlerine ekledi.

HEPSİ ÇOK SIMARIK

 
Kalkavan, konuşmanın devamında ise futbolcuları kızdıracak sözler sarf etti. Futbolcuların eğitimsiz olduğunu söyleyen ünlü sunucu, şu açıklamasıyla şaşırttı: "Hepsi köylü ve çabuk şımarıyorlar. Çok para kazanıyorlar ve neye uğradıklarını şaşırıyorlar, o yüzden de çok şımarıklar!" Hemen hemen tüm futbolcuları tanıdığını söyleyen ünlü sunucu, futbolcular arasında en çok İbrahim Toraman, Hakan Balta ve Uğur Boral'ı yakışıklı bulduğunu da sözlerine ekledi.

DEMODE GİYİNİYORLAR


Kalkavan, futbolcuları eleştirmeye dış görünümleriyle devam etti. Futbolcuların giyim tarzını hiç beğenmediğini, hepsinin kötü ve demode giyindiğini belirten Kalkavan, şöyle konuştu: Hiçbirinin tarzı yok. Hepsi bir örnek gibi, üstünde koca koca markalar yazan ürünleri alıp giyiyorlar. Marka giymek, güzel giyinmek anlamına gelmiyor. O yüzden hepsi çok kötü giyiniyor.

 

 

DİĞER HABERLER

  

  


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler