Ege Haberleri

EGE

  Yerli antikacılar İtalya yolcusu

  İZMİR (DHA)
  30.07.2015 - 01:18 | Son Güncelleme:

  İzmir İtalyan Ticaret Odası, İtalya'nın Parma şehrinde 30 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Antika ve Sanat Fuarı'na organize edeceği seyahat için başvurular almaya başladı.

  Dünyanın sayılı antika alıcıları ile satıcılarının katıldığı MERCANTEINFIERA Uluslararası Antika ve Sanat Fuarı için İzmir İtalyan Ticaret Odası önderliğinde beş firmadan oluşacak bir heyet gönderilecek. Turizm ve sanayi heyet organizasyonlarının yanında böylesine sıra dışı bir seyahate imza atarak iki ülke arasındaki ilişkileri her alanda geliştirmeyi sürdürdüklerini belirten İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, bunun en güzel örneğini sonbaharda yaşayacaklarını söyledi.

  Yerli antikacılar İtalya yolcusu

  Türkiye'den, antika satışı yapan firmalar, müzayede firmalarının yanı sıra vintage ürün satışı yapanların, mimarların, iç mimarların ve dekorasyon firmalarının katılabileceğini belirten Başkan Akdurak, "Bu dikkat çekici organizasyona katılacak firmalarımız, İtalyan firma temsilcileriyle ile ikili görüşmeler gerçekleştirecekler. Kayıt için son başvuru tarihimiz 14 Ağustos. İlgi duyan yerli antikacılarımızı bekliyoruz" dedi.

  Yerli antikacılar İtalya yolcusu

  İtalya'nın Parma şehrinde 4 gün sürecek olan ve 60 binden fazla antika meraklısının katılacağı fuarda binden fazla katılımcı birbirinden ilginç obje ve sanat ürünlerini sergileyecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı