DÜZCE HABERLERİ

Yerel Yönetimler Değerlendirildi

IHA
19.08.2015 - 14:33Son Güncelleme :

AK PARTİ'DE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA YEREL YÖNETİMLER KONUŞULDU.

IHA

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Düzce İl Başkanlığında, İl, İlçe, Belde Başkanları ile İGM ve Belediye Meclis üyeleri ile toplantı gerçekleştirdi.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker’i Düzce’de ağırladı. Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe ve Belde Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı. 7 Haziran 2015 seçimlerinden bu yana yaşanan hükümet kurma süreci ve erken seçim ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız İlyas Şeker, önümüzdeki süreci değerlendirmek ve yerel yönetimler hakkında görüşlerini bildirmek üzere ilimizi ziyaret ettiler.Bize verdikleri önemden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü ve Ayşe Keşir ise konuşmalarında Düzce’de iyi bir takım ruhunun oluştuğunu ve bu çerçevede Ankara’da daha iyi hizmetin gelmesi için çalıştıklarını parti mensuplarına ilettiler.
“UYUM ÇOK İYİ”
Ardından konuşan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Düzce’de milletvekilleri ile il başkanı, il başkanı ile meclis üyeleri ve belediye başkanları ile çok iyi uyumun yakalandığını gördüğünü ifade etti. Düzce’nin daha da iyi yerlere geleceğinden şüphesi olmadığını kaydeden Şeker, AK Parti olarak bundan sonraki süreçte daha çok halkla ilişkiler faaliyetlerine önem verilmesi gerektiğinin altını çizdi.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, AK Partinin 10 seçimden birinci parti ve 9 seçimden de hedeflerin kazanılması ile yollarına devam ettiğini belirterek, “7 Haziran seçimlerinde neden tek başına iktidar olamayışımızın nedenleri, gerek 81 ilden gelen raporlar, gerek araştırma şirketlerinin raporları gerekse de anketlerle Genel Merkezinde geniş çaplı olarak değerlendirildi ve değerlendiriliyor” ifadelerinde bulundu.
Milletin 7 Haziran seçimlerinde vermiş olduğu mesajı iyi okuduklarını ancak diğer üç partinin hükümet kurma yerine AK Partiyi bitirme politikası güttüğünü vurgulayan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, “Erken seçim sathına girmek üzereyiz. En geç 90 gün içinde seçim olacak. Milletimiz artık otoyol, köprü ve park projelerinin zaten yapmamız gereken çalışmalar olduğunu dile getiriyor. Milletimiz, AK Partinin yöneticilerinin ellerini sıkmasını, dükkanına gelerek çay içip sohbet etmesin istiyor, belediye başkanını saatlerce özel kalem odalarında beklemek istemiyor. Siz ne kadar başarılı işler çıkarsanız da millet sizinle olan diyaloguna ve sizin samimiyetinize bakıyor. Dolayısıyla bu yeni süreçte, halktan geldiğimizi yeniden göstermek zorundayız. Milletten ve partiyi kuranlardan kopuk bir siyaset ile devam etmeyeceğiz. Sizler de millete dokunacaksınız, sohbet edeceksiniz, çünkü dokunursanız millet samimiyetinizi hisseder” dedi. Toplantı daha sonra teşkilat mensuplarının fikir alışverişi ile devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Yerel Yönetimler Değerlendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ağustos 2015 tarihinde saat 14 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yerel Yönetimler Değerlendirildi haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:40
 • Yatsı
  19:14
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı