KİLİS HABERLERİ

Yerel Yönetim Kapasite Artırım Eğitimi Verildi

IHA
21.10.2015 - 09:38Son Güncelleme :

KİLİS'TE, 9 İLİN KATILIMI İLE YEREL YÖNETİM KAPASİTE ATTIRIM EĞİTİMİ VERİLDİ

IHA

Kilis’te, 9 ilin katıldığı yerel yönetim kapasite artırım eğitimi verildi.
Özel bir otelde yapılan toplantıya Kilis, Adıyaman, Batman, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak illerindeki büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeleri ile il özel İdarelerinin sunduğu hizmetlerin yelpazesinin genişletilmesi, kalitesinin ve etkinliğinin arttırılması amacıyla, insan kaynaklarının geliştirilmesine yönelik eğitim ihtiyaç analizlerinin ve bu ihtiyaçları gidermeye yönelik eğitim programlarının uygulanmasına yönelik eğitim semineri verildi. Belediye ve İl Özel İdareleri tarafından verilen hizmetlerin kalitesinin ve etkinliğinin artırılması için kurum çalışanlarının kapasitesinin artırılması, eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması, ihtiyaç duyulan her türlü eğitimlerin programlanması ve gerçekleştirilmesi, bölge yerel yönetim birimlerinin ulusal ve uluslararası bilgi ve deneyimlere erişimini artıracak platformların kurulmasına yönelik çalışmalar anlatıldı.
Kilis Belediye Başkan Yardımcıları Cuma Özdemir, Mehmet Akif Yavuzlu, belediye müdürleri ve kurum ve kuruluşlardan katılan kişilerle birlikte Kapasite Artırımı Projesi eğitimi gerçekleşti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Yerel Yönetim Kapasite Artırım Eğitimi Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 09 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yerel Yönetim Kapasite Artırım Eğitimi Verildi haberi güncellenecektir.

KİLİS İLÇELERİ
KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:32
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:29
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  18:54
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı