ZONGULDAK HABERLERİ

Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Düzenlendi

IHA
27.07.2015 - 16:10Son Güncelleme :

YEREL KALKINMA SİNERJİ TOPLANTISI DEDEMAN OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

TOBB’un 81 ile 81 Akademik danışman projesi kapsamında düzenlenen Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Zonguldak Ticaret ve Sanayi ev sahipliğinde Dedeman Otelde gerçekleşti.
Toplantıya Kalkınma Bakanlığı Planlama Uzmanı Neslihan Başer, TOBB Eğitim ve Kalite Müdürü Halit Sait Güler, BAKKA Genel Sekreter Vekili Mustafa Arslan, Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay, Zonguldak İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu, Karadeniz Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar, Alaplı TSO Genel Sekreteri Taner Arslan, Bartın TSO Genel Sekreteri Mustafa Soyal, Bartın İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Melih Başkol, Karabük TSO Genel Sekreteri Cem Biçen, Karabük İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin, Safranbolu TSO Genel Sekreteri Ömer Tüfekçi, Devrek Bülent Ecevit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Sefa Kocabaş, Devrek TSO Oda Sicil Memuru Murat Akar, Çaycuma TSO Genel Sekreter Yardımcısı Recep Akar, BAKKA Uzmanı Ümran Öztürk, BAKKA Karabük Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sakin Eren, Karadeniz Ereğli KOSGEB Temsilcisi Kubilay Arslangörür, TEPAV Araştırmacı Yakup Peker, BAKKA Uzmanı Osman Kalecik, TEPAV Araştırmacı Aycan Kulaksız, Bartın OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu katıldı.
Toplantının öğleden önceki oturumunda TOBB’un “TOBB ve TEPAV Ne Yapar?” ve “81 İle 81 Akademik Danışman Projesi Nedir?” adlı sunumları gerçekleşti. Ardından sırasıyla Zonguldak, Karabük ve Bartın Akademik Danışmanları illerine ait sunumları gerçekleştirdiler. Öğleden sonra gerçekleşen oturumda Kalkınma Ajansı & İl Yatırım Destek Ofisi Sunumları ve Üniversite Temsilcileri Konuşmaları gerçekleşti. Son bölümde ise Oda/Borsa Genel Sekreterlerinin öneri ve talepleri dinlendikten sonra toplantı sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Düzenlendi haberi güncellenecektir.

  ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:24
  • Guneş
   07:06
  • Öğle
   12:49
  • İkindi
   15:45
  • Akşam
   18:09
  • Yatsı
   19:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı