ŞIRNAK HABERLERİ BEYTÜŞŞEBAP HABERLERİ

Vali Aktaş'tan Kaymakam'a taziye ziyareti

DHA
25.01.2019 - 12:46Son Güncelleme :
DHA

Emin BAL/BEYTÜŞŞEBAP(Şırnak),(DHA)- ŞIRNAK Valisi Mehmet Aktaş, babasını kaybeden Beytüşşebap Kaymakamı İsmail Pendik'e taziye ziyaretinde bulundu.
Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, babası Cemalettin Pendik'i kaybeden Beytüşşebap Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İsmail Pendik'e taziye ziyaretinde bulundu. Beraberindeki emniyet müdürü, jandarma komutanıyla helikopterle Beytüşşebap'a gelen Vali Aktaş, Kaymakam Pendik tarafından karşılandı. Kaymakamlıkta taziyelerini ileten Vali Aktaş, beraberindekilerle birlikte ilçe sakinlerini ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Beytüşşebap'a huzur ve güvenliğin hakim olduğunu anlatan Vali Aktaş, terörle mücadelede devlet tüm imkanlarını seferber ettiğini söyledi. Vali Aktaş, "Şırnak, genelinde olduğu gibi Beytüşşebap ilçemizde de her şeyden önce insanımızın huzuru ve refahı, güvenliği için devletimiz hem terörle mücadelede bütün imkanlarını seferber etmiş durumda. Bu noktada çok büyük mesafeler aldık. Allah'ın izniyle hem Beytüşşebap'ımız hem Şırnak genelinde geçmiş yıllarla kıyasladığımızda çok daha huzurlu çok daha güvenli bir şehir konumundadır. İnşallah bu huzur ve güven ortamı her zaman devam edecek. Gençlerimize, çocuklarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Beytüşşebap haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Beytüşşebap ilinden Vali Aktaş'tan Kaymakam'a taziye ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Ocak 2019 tarihinde saat 12 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Aktaş'tan Kaymakam'a taziye ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı