SAKARYA HABERLERİ ADAPAZARI HABERLERİ

Enka, Gebze ve Adapazarı'ndaki santrallerinde üretimi durdurdu

DHA
12.02.2019 - 12:04Son Güncelleme :
DHA

Aziz GÜVENER/ADAPAZARI (Sakarya), (DHA) - ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. tarafından Adapazarı ve Gebze Doğalgaz Kombine Çevrim Elektrik Santralleri'nde sözleşmenin sonlanmasının ardından üretimin durdurulduğu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirildi. 
Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.'den Adapazarı ve Gebze Doğalgaz Kombine Çevrim Elektrik Santralleri'nde üretimin durdurulduğu KAP'a bildirilerek, yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, "Sahibi bulunduğumuz ve Yap İşlet modeli kapsamında geliştirilen Adapazarı ve Gebze doğalgaz kombine çevrim elektrik santrallerinin EÜAŞ ile olan Elektrik Satış Sözleşmesi'nin sonlanmasının ardından belirtilen santrallerde üretim durmuştur. Üretime tekrar başlandığında kamuoyuna bilgi verilecektir" denildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adapazarı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adapazarı ilinden Enka, Gebze ve Adapazarı'ndaki santrallerinde üretimi durdurdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Şubat 2019 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Enka, Gebze ve Adapazarı'ndaki santrallerinde üretimi durdurdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı