OSMANİYE HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

Osmaniye'de İnsan Kaynakları Platformu oluşturuldu

DHA
29.11.2019 - 14:27 |Son Güncelleme :
DHA

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) öncülüğünde, İŞKUR, akademi ve özel sektör işbirliğini daha da güçlendirmek, istihdamı artırmak, kaliteli ve nitelikli insan gücü yetiştirilmesini destekleyen çalışmalar yapmak amacıyla İnsan Kaynakları Platformu oluşturuldu. 
İŞKUR İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, platformu oluşturmak için Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kariyer Merkezi temsilcisi, çeşitli sanayi, nakliye, gıda ve tekstil firmalarının insan kaynakları müdürleri, İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Hacı Akkoyunlu, Şube Müdürü Deniz Aydın, Kadirli Şube Müdürü Abdulhamit Yıldırım, İş ve Meslek Danışmanları Hatice Öztürk ve Gülbahar Yılmaz, iş ve meslek danışmanlarının katıldığı ilk toplantıyı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirdiklerini söyledi.

İl Koordinasyon Kurulu oluşturarak, aylık toplantılar düzenlenmesinin kararlaştırıldığını kaydeden Altunkaynak, "İş arayanların iş kapısı olarak iş gücü piyasasında aktif rol oynamaya devam edeceğiz. Çalışma arkadaşlarımızın özverili ve gayretli katkılarıyla, temel hedefimiz olan istihdama önemli katkılar sağlamayı sürdürerek, oluşturduğumuz İnsan Kaynakları Platformu ile işgücü piyasası aktörleri ile daha güçlü bir iletişim kurarak istihdamı artırmaya yönelik projeler geliştirilmesine katkı sunmaya çalışacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Osmaniye'de İnsan Kaynakları Platformu oluşturuldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Kasım 2019 tarihinde saat 14 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Osmaniye'de İnsan Kaynakları Platformu oluşturuldu haberi güncellenecektir.

OSMANİYE NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2019, Salı
 • İmsak
  06:04
 • Güneş
  07:30
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:04
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:46
Sayfa Başı