OSMANİYE HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Karamela Sepeti Şarkıları Çocuk Konseri

DHA
03.12.2018 - 12:32Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Genç-İz Kulübü tarafından, anaokulu öğrencilerine yönelik 'Karamela Sepeti Şarkıları Çocuk Konseri' düzenledi.
15 Temmuz Şehitler Amfisi’ndeki programda amacın, ritmik yeteneklerini ve kişisel becerilerini geliştirerek, bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak olduğu kaydedildi.
Karamela Sepeti Şarkıları Çocuk Konserinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde eğitimcilere yönelik birçok uygulamalı seminer ve konferanslar veren Onur Erol ve orkestrası sahne aldı. Anaokulu öğrencileriyle bir araya gelen Onur Erol, interaktif ritim ve müzik atölyesi gerçekleştirerek çocukların etkinliğe aktif katılımlarını sağladı. Etkinliğin sonunda OKÜ Osmaniye Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Celil Atasever, Onur Erol’a günün anısına hazırlanan hediyeleri takdim etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Karamela Sepeti Şarkıları Çocuk Konseri haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı