ORDU HABERLERİ GÖLKÖY HABERLERİ

Gölköy- Fatsa yolunda heyelanlar nedeniyle çatlaklar oluştu

DHA
03.02.2019 - 14:10Son Güncelleme :
DHA

Ali YAZAN/GÖLKÖY (Ordu), (DHA) - ORDU'nun Gölköy ilçesi Gölköy- Fatsa yolunda, son 2 aydır meydana gelen heyelanlar nedeniyle asfalt yolda çatlaklar oluştu.
Gölköy ilçesine bağlı Çatak Mahallesi'nde, Gölköy- Fatsa yolu üzerinde, son 2 ayda çok sayıda heyelan meydana geldi. Bölgede yıllardır olan heyelanın, son aylarda meydana gelme sıklığının arttığı belirtildi. Gölköy'ün Çetilli, Ahmetli, Çatak ve Tazvara mahalleleri ile Fatsa ilçesine ulaşımın sağlandığı yolda yarıklar oluştuğunu, yolun hala onarılmadığını kaydeden Çetilli Mahallesi'nin muhtarı Celal Çelik, "Yol projesi yapılırken, yetkililerini defalarca uyardım. Bölgede toprak kayması olduğunu belirtmeme rağmen dolgu yapıp, üzerinden yol geçirdiler. Şimdi yol çöküyor. Yetkililerden bu duruma bir an önce çözüm bulmalarını bekliyoruz" dedi.
Çatak Mahallesi Muhtarı Hilmi Somuncu ise konuyu Büyükşehir Belediyesi'ne ilettiklerini, bölgede gerekli tedbirlerin alınması için çalışma yapılmasını beklediklerini söyledi. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gölköy haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gölköy ilinden Gölköy- Fatsa yolunda heyelanlar nedeniyle çatlaklar oluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Şubat 2019 tarihinde saat 14 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölköy- Fatsa yolunda heyelanlar nedeniyle çatlaklar oluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı