KÜTAHYA HABERLERİ HİSARCIK HABERLERİ

Hisarcık'ta, öğrenciler engelliler için seferber oldu

DHA
11.02.2019 - 13:24Son Güncelleme :
DHA

Mustafa AKÇAY/HİSARCIK(Kütahya), (DHA)- KÜTAHYA'nın Hisarcık ilçesinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin başlattığı 'Kapaklar çöp değil, umut olsun' kampanyasına Hasanlar İlkokulu ve ortaokulu öğrencileri de destek verdi.
Öğretmenleri Cemile Aydoğan Karayiyen tarafından Cumhuriyet İlkokulu Çevre Koruma Kulübü öğrencilerinin engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye almak için başlattığı 'Kapaklar çöp değil, umut olsun' kampanyasına Hasanlar İlkokulu ve ortaokulu öğrencileri de destek verdi. Kampanyaya ilçe halkının yanı sıra okulların da büyük destek verdiğini belirten Çevre Koruma Kulübü Danışman Öğretmeni Cemile Aydoğan Karayiyen, " Kampanyamıza son olarak Hasanlar İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinin birinci dönem boyunca toplamış oldukları kapaklar ile devam ediyoruz.  Katkılarından dolayı okul idaresine ve öğrencilere çok teşekkür ediyorum" dedi. 
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hisarcık haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hisarcık ilinden Hisarcık'ta, öğrenciler engelliler için seferber oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Şubat 2019 tarihinde saat 13 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık'ta, öğrenciler engelliler için seferber oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı