KONYA HABERLERİ AKŞEHİR HABERLERİ

Akşehir Akademisi Vakfı'ndan Başkan Akkaya'ya ziyaret

DHA
07.12.2018 - 17:33Son Güncelleme :
DHA

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR, (Konya) (DHA)- AKŞEHİR Akademisi Vakfı mütevelli heyeti, Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında ziyaret etti.
Akşehir Akademisi Vakfı’nın kuruluşu ve amaçları hakkında bilgiler aktaran Vakıf Başkanı Dr. A. Nuri Koksal “Akşehir Akademisi Vakfı’mızın amacı, Akşehir’in binlerce yıl coğrafyasından getirdiği değerlerin bir kent bilgi bankası anlamında merkezde toplanması ve yeni yöntem, çağdaş tekniklerle harmanlanıp özellikle gelecek kuşaklara özünde ve yerinde aktarılmasıdır. Akşehir’imizin değerlerini yeniden genç kuşakların hoşuna gidecek tarzda çağımızın teknikleriyle, uzmanlığıyla harmanlayıp sunacağız, inşallah Akşehir Akademisi bu kapının açılmasına vesile olmuş olur. Akşehir belediyemiz başta olmak üzere bütün resmi ve özel kurumlarla aynı AKSEV’in geçmişindeki 20 yıllık serüveninde olduğu gibi bizim işbirliği yapmaktan onur duyacağımız kuruluşlarımızda olacaktır.” dedi.
Başkan Salih Akkaya’da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Güçlü bir ekip ve bu güçlü oluşumun bireylerine öncelikle hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Güzel düşüncelerle; Nuri Bey öncülüğünde kurulmuş bir Akşehir Akademimiz var, güzelde yakışmış ismi. Hakikaten güzel amaçlarla, güzel insanların buluşturduğu bir topluluk, inşallah bu güzellikler güzel sonuçlara da vesile olur. Amacımız hep birlikte Akşehir’imiz için en iyisini ve en güzelini verebilmektir.”diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Akşehir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Akşehir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Akşehir Akademisi Vakfı'ndan Başkan Akkaya'ya ziyaret haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı