KIRKLARELİ HABERLERİ

Türkiye –IPA Bulgaristan sınır ötesi işbirliği programı kapsamında forum gerçekleştirildi

DHA
28.11.2018 - 11:24Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ(DHA)-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında yürütülmekte olan “Sürdürülebilir Turizm Ortaklığı Istranca-Sakar” isimli projenin kapanış forumu tüm proje ortakları ve ilgili katılımcıların katkılarıyla Kırklareli’nde gerçekleştirildi.

Proje sürecinde her ortağın gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgilendirmeler yapılarak proje sürecine ait görseller tüm katılımcılar ile paylaşıldı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Kırklareli Şube Müdürlüğü olarak proje kapsamında Yıldız Dağları Tabiat Eğitim Merkezinde 3 adet beşer günlük tabiat eğitimi gerçekleştirildi.  Kapanış Forumu etkinliği ile proje kapsamındaki etkinlikler son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kırklareli haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kırklareli haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Türkiye –IPA Bulgaristan sınır ötesi işbirliği programı kapsamında forum gerçekleştirildi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı